SPA Wellness

Już pora aby zabiegi SPA przynosiły jeszcze większe korzyści naszym klientom.

Co decyduje o jakości usług SPA?

Niestety do zabiegów SPA zaczęto zaliczać zabiegi z pogranicza czarów co skutkuje utratą wiary  społeczeństwa w skuteczność pobytu w SPA. Takie pseudo SPA kierując się maksymalizacją zysków tworzą absurdalne teorie dotyczące zabiegów stosowanych w swoim obiekcie. Te niczym nie poparte teorie ubrane w pseudonaukowy bełkot wprowadzają w błąd klienta a jedyną miarą skuteczności tych tzw terapii jest fantazja autora tekstu reklamowego.

Haloterapia SPA & WellnessHaloterapia odpowiada na potrzeby współczesnego społeczeństwa borykającego się z problemami wzrastającego zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Wzrost zanieczyszczenia powoduje że systematycznie wzrasta liczba osób borykających się z problemami alergicznymi co skutkuje wzrostem zachorowań na astmę.  Według badań ośrodków naukowych w Polsce około 14 mln. ludzi dotyka problem alergii.

Haloterapia w formie inhalacji suchego aerozolu solnego wykazała na podstawie badań klinicznych bardzo wysoką skuteczność. W jednym z badań zastosowano inhalacje na grupie osób z alergią na pyłki Po kilku dniach terapii stwierdzono zdecydowaną poprawę u 82% osób poddanych terapii z udziałem aerozolu solnego. Atmosferę bogatą w aerozol wytwarza halogenerator, który dostarcza naładowane ujemnym ładunkiem aerozol do pomieszczenia w którym przebywają ludzie.

Nazwa SPA pochodzi od belgijskiego miasta Spa w prowincji Liège gdzie liczne ośrodki już w XIV wieku wykonywały zabiegi o charakterze uzdrowiskowym. Leczenie uzdrowiskowe jest działem medycyny wykorzystującym naturalne substancje znajdujące się w środowisku naturalnym oraz wzmacniają układ immunologiczny człowieka stymulując nasz układ odpornościowy.

Ulżyj 14 mlionowej armii alergików, będą  Twoimi stałymi klientami.