Haloterapia Fitness

Halogenerator wypełni Twoją salę fitness aerozolem solnym oraz zadowolonymi klientami.

Dlaczego nie wszyscy korzystamy z fitness?

Zwiększenie zainteresowania zajęciami fitness jest bajecznie proste. Wystarczy dać klientom wymierną korzyść. Korzyści z pobytu w klubie fitness nie muszą wiązać się z forsownymi ćwiczeniami fizycznymi, które nie każdy może wykonywać.
14 mln Polaków cierpiących na alergie czeka na ulgę jaką przynosi haloterapia.

halogenerator-fitnessHaloterapia w sali fitness?

Ćwiczenia fizyczne wymuszają pełną wentylację płuc, co potęguje działanie i skuteczność haloterapii. Aerozol solny dociera do głębszych partii układu oddechowego co podnosi efektywność terapii w walce ze schorzeniami współczesnej cywilizacji. Sala fitness to naturalne miejsce dla haloterapii.

Jak fitness może szkodzić?

Prowadzenie zajęć ruchowych w zanieczyszczonym środowisku może prowadzić do zachorowania na astmę lub nadwrażliwość oskrzeli nawet osoby zdrowe. Dlatego należy zadbać o parametry powietrza w salach fitness. Ćwiczenia powinny być wykonywane w czystym środowisku.

1843r. w kopalni soli w Wieliczce potwierdzono skuteczność haloterapii. 

Badania kliniczne pozwoliły na określenie schorzeń co do których haloterapia wykazuje wysoką skuteczność. W jednym z nich przebadano niemal 600 dzieci z astmą oskrzelową. Po 3-4 dniach 92 % z nich odczuło znaczną poprawę
W sanatorium w kopalni soli w Bochni do dyspozycji kuracjuszy jest podziemna sala gimnastyczna.
Osoby z problemami układu oddechowego mogą pozbyć się objawów poprzez regularne ćwiczenia fizyczne wykonywane w pomieszczeniu wypełnionym aerozolem solnym, który pobudza układ odpornościowy oraz ma działanie antybakteryjne.

Aktywność fizyczna w środowisku bogatym w aerozol solny  wzmacnia reakcje obronne naszego organizmu co przyczynia się do zauważalnej poprawy samopoczucia.
Trening poprawia również krążenie krwi i poprawia pracę serca.

Jak wyposażenie sali fitness w halogenerator zwiększy zainteresowanie obiektem?

Halogenerator dzięki 6 programom tematycznym o rożnej koncentracji aerozolu solnego umożliwia dostosowanie ilości aerozolu do rodzaju prowadzonych zajęć oraz do potrzeb określonej grupy uczestniczących w zajęciach.
Według przeprowadzonych przez Akademię Medyczną badań 14 mln ludzi w Polsce ma problemy z alergiami.  Niemal co druga osoba potrzebuje naszej pomocy.

Jeśli nie stać Cię na rozwój firmy to czy stać na utratę klientów?