Haloterapia w kinie

Zamień klasyczny seans filmowy w niesamowitą przygodę dla Twoich klientów.

Odróżnij się od innych, a Twoi klienci to docenią

Haloterapia w trakcie seansu filmowego to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym.

kino1Według badań Akademii Medycznej prawie co 2 osoba z nas ma problem z alergią.

Podczas oglądania filmów przeżywamy wiele emocji, które oddziaływują na nasz układ nerwowy, a w organizmie zachodzą zmiany fizjologiczne, takie, jak zmiany ciśnienia krwi, przyspieszenie tętna, oddechu.

Emocje powodują głębszy oddech co skutkuje docieraniem aerozolu solnego do głębszych partii układu oddechowego. Haloterapia podczas wzmożonej wentylacji płuc jest najbardziej skuteczna. Halogenerator dzięki 6 programom umożliwia dostosowanie do potrzeb klientów.

Tradycja kina sięga 1895 roku i powstała w Paryżu za sprawą braci Lumiere, którzy 28 grudnia 1895 roku w Salonie Indyjskim wyświetlili pokaz ruchomych fotografii.
To wydarzenie zapoczątkowało dynamiczny rozwój kina, który trwa do dnia dzisiejszego.
Chodzenie do kina to jedna z najbardziej popularnych form relaksu. Tę bardzo popularną formę rozrywki możemy połączyć z dbałością o zdrowie. Korzystają z niej zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli.

Kino jest miejscem randek, spotkań z przyjaciółmi czy weekendowych wypadów z rodziną. W repertuarze kin każdy może znaleźć coś dla siebie – komedie, thrillery, horrory, romanse, biografie… To powoduje, że co weekend kina pękają w szwach.

Haloterapia podczas wzmożonej wentylacji płuc jest najbardziej skuteczna.

Oglądanie filmów w sali wypełnionej aerozolem solnym dodatkowo wzbogaca seans filmowy.