Basen & odnowa biologiczna

Haloterapia - Usługa realnie poprawiająca samopoczucie i zdrowie uzależnia klientów od naszego obiektu.

Dlaczego zakup halogeneratora zwiększy ilość klientów?

Ambitne postanowienia noworoczne nie są trwałe i szybko przychodzi zniechęcenie. Brakuje nam motywacji do regularnego wysiłku fizycznego. Wraca codzienność i długie godziny przed telewizorem.

Jak uzależnić klientów od naszego obiektu?

Haloterapia i odnowa biologicznaInhalatorium w obiekcie basenowym? Warto sesję inhalacyjną odbyć w ubraniu przed pływaniem.  Możemy wówczas w pomieszczeniu inhalatorium utrzymywać temperaturę poniżej 21°C co jest komfortowe dla człowieka w trakcie inhalacji. Późniejszy wysiłek fizyczny i duża wilgotność podczas pływania dodatkowo wspomoże oczyszczanie i regenerację układu oddechowego

Nowe usługi wywołują zainteresowanie klientów. Haloterapia na basenie to urozmaicenie usług niosących ze sobą  skutki uboczne w postaci większej ilości klientów. Rzeczywiste korzyści wyniesione z pobytu w obiekcie powodują niejako przymus odwiedzania naszego ośrodka.

Wykorzystując halogenerator w zależności od wieku oraz potrzeb naszych klientów możemy zaproponować różne formy aktywności i odpoczynku. Dla najmłodszych można zorganizować kącik zabaw, gdzie dzieci oddychają powietrzem bogatym w aerozol solny. Miłośnikom leniuchowania można zaproponować pomieszczenie imitujące plażę, a bardziej aktywni chętnie skorzystają z zajęć fitness, siłowni, zajęć jogi itp.

W czasach, kiedy żyjemy coraz szybciej, pracujemy coraz więcej, codziennie jesteśmy narażeni na stres, często korzystamy z usług basenów gdzie nie tylko uprawiamy sport, ale również korzystamy z kompleksowej odnowy biologicznej. Dzisiejsze baseny to obiekty o szerokiej ofercie zabiegowej zawierającej nie tylko pływalnię, ale również dodatkowe usługi poprawiające zdrowie i samopoczucie. Basen kojarzy się już nie tylko ze sportem, ale także z miejscem relaksu i dbałości o zdrowie.

Haloterapia posiada szerokie spektrum zastosowania i może być łączona z różnymi formami aktywności. 
Halogenerator umożliwia dostosowanie programu do potrzeb naszych klientów. Dzieci, młodzież, dorośli i osoby starsze chętnie odwiedzą nasz obiekt i będą polecać go swoim znajomym. Nowa usług podniesie atrakcyjność obiektu i wyróżni go na tle konkurencji.

Daj swoim klientom nowa wartościową usługę.