Restauracja solna

Aby podkreślić dobry gust właściciela potrzebny jest dobry oryginalny pomysł.

Co zrobić by klient wracał jak bumerang?

Charakter wnętrza odzwierciedla poziom lokalu. Dobry klimat w restauracji to zdecydowanie coś więcej niż właściwe ustawienie stołów, krzeseł.

 Wnętrze restauracji nie powinno być przypadkowe. To nie tylko przestrzeń zaprojektowana zgodnie z zasadami architektury , dodatki, muzyka czy oświetlenie.   Spożycie posiłku z wykwintnej kuchni w niecodziennym otoczeniu  sprawi, że klienci częściej będą odwiedzać lokal nie tylko ze względu na kunszt szefa kuchni.

Wszystkie najlepsze restauracje mają motyw przewodni. Tematami najczęściej są rodzaje serwowanej kuchni , typ aranżacji wnętrza lub sposób spożywania posiłków.Projektując wnętrze należy wziąć pod uwagę oryginalność pomysłu oraz upodobania i potrzeby naszego  klienta.

Haloterapia w restauracji?

Halogenerator w restauracji solnejW kopalni soli w Wieliczce na głębokości 125m pod ziemią znajduje się najniżej na świecie funkcjonująca restauracja. Kopalnia soli w Wieliczce jest 14 najstarszą działającą nieprzerwanie firmą świata. Początki jej działalności  datuje się na rok 1044. Kopalnię soli w Wieliczce odwiedza rocznie ponad milion turystów z całego świata. Sale restauracyjne wykorzystywane są na potrzeby zorganizowanych imprez gdzie odbywają się wesela, przyjęcia okolicznościowe , spotkania integracyjne itp. Aerozol solny obecny w byłych sztolniach jest wyjątkową atrakcją przyciągającą rzesze klientów.

Dzięki nowoczesnemu urządzeniu do wytwarzania aerozolu solnego (halogenerator) nic nie stoi na przeszkodzie aby sytuować obiekty wypełnione aerozolem solnym  na powierzchni ziemi. Dzięki zastosowaniu generatora aerozolu solnego obiekt nasz staje się wyjątkowym wyróżniającym się na tle konkurencji. Halogenerator jest urządzeniem instalowanym w pomieszczeniu technicznym sąsiadującym z salą restauracyjną. Aerozol solny wdmuchiwany jest przez otwór w ścianie.

Wątek przewodni wystroju restauracji związany ze zdrowiem buduje atmosferę wnętrza podkreślając jego oryginalność i wyrafinowanie. Elementy aranżacji wnętrza powinny przedstawić w przejrzysty sposób zalety przebywania w tym pomieszczeniu.

Zdrowie jest najważniejszą wartością dla każdego z nas. Obiekt restauracyjny przyczyniając się do poprawy stanu zdrowia będzie wyróżniał się na tle konkurencji przynosząc korzyści właścicielom oraz jego klientom.

Świadomość dodatkowych korzyści dla zdrowia powoduje, że każdy z nas chce wracać do takich miejsc.

Uczyń oczekiwanie na danie w twojej restauracji wartością bezcenną.