Haloterapia w Twoim obiekcie

Atrakcyjność każdego obiektu możemy spotęgować wykorzystując innowacyjną usługę jaką jest haloterapia.  Rosnąca popularność haloterapii na świecie napędza rozwój coraz to nowych form jej zastosowania. Inhalatoria, sale fitness, przedszkola , restauracje to tylko namiastka możliwych zastosowań.

Halogenerator Salsano

Oczyszczenie układu oddechowego poprawa wydolności oddechowej z pomocą haloterapii, dlatego inhalatoria znajdują swoje miejsce w klubach sportowych.

Alergia na pyłki jest chorobą cywilizacyjną, z którą boryka się, wg szacunków Uniwerytetu Medycznego w W-wie, 14mln ludzi w Polsce a tylko 30% kojarzy to z alergią. Pozostali myślą, że to przeziębienie. Skuteczność haloterapii potwierdzona badaniami klinicznymi wynosi 84%.

Wysoka skuteczność haloterapii w stosunku do alergii, astmy i większości schorzeń układu oddechowego. Prof. Samoliński z UM szacuje liczbę astmatyków w Polsce na 5,5mln. Wiekszość z nich nie wie o początkach swojej choroby. Diagnozowana jest w stadium zaawansowanym. Wcześniej chory leczy sie na katar, przeziębienie itp. Potwierdzona skuteczność haloterapii daje nadzieję na możliwość odstawienia farmaceutyków, które niekorzystnie wpływają na nasz system immunologiczny. Okresowe sesje terapeutyczne w inhalatorium pozwalają normalnie funkcjonować bez zażywania farmaceutyków.

Haloterapia  posiada szerokie spektrum działania, wzmacniając system immunologiczny człowieka.  Aerozol solny wytworzony przez halogenerator tworzy charakterystyczną atmosferę. Pobyt w pokoju wypełnionym aerozolem solnym jest niezapomnianym przeżyciem, o którym będą pamiętać Twoi klienci. Zwykłe przeziębienie już nam nie straszne. W początkowym stadium często wystarcza jedna sesja w inhalatorium.

Haloterapia coraz bardziej popularna na całym świecie jest obecna w coraz większej ilości obiektów ukierunkowanych na poprawę zdrowia.

Jak wyprzedzić konkurencję? Co zrobić by klient wracał jak bumerang ?

Daj swoim klientom nową wartościową usługę. Dbaj o zdrowie klienta z haloterapią.